Запорошуємо охочих навчитися діям з надання домедичної допомоги при критичній кровотечі на тренінгу у Києві
Як Ви зараз в умовах збройної агресії проти України проводите свої вихідні, якщо Ви не в лавах ЗСУ?
👀
Пропонуємо Вам їх провести разом у нашому приємному товаристві та опанувати навичками надання допомоги.🚑
Ще у 2014 -2015 роках в зоні АТО під час навчання військових ми помітили, що ніхто не вчить цивільних, які мешкають в районі наближеному до лінії зіткнення, навичкам порятунку. Тоді ми започаткували навчання для дорослих та дітей, які живуть у війні, та яким прилітає в огороди .
Від Станиці Луганської до Маріуполя. 100 тренінгів за чотири місяці, 2500 цивільних людей, дітей, служби, ДСНС – усі тоді пройшли наше навчання.
І ми продовжуємо ділитися знаннями та проводимо навчання багато років поспіль.
Запорошуємо охочих навчитися діям з надання домедичної допомоги при критичній кровотечі на тренінгу у Києві.🩸🩸
Зустрічаємося на вихідних (субота або неділя) о 10.00.
Дружні обійми та фінальне фото з сертифікатами о 16.00
Захід безкоштовний, а особливо для друзів та волонтерів😘
Але ми не будемо проти, якщо Ви зробите донат на засоби порятунку життя, аптечки, рюкзаки, які ми збираємо та передаємо до підрозділів – рахунки нашого ГО надамо😘
Для участі, заповніть гугл форму.
http://surl.li/jgcua
Місце проведення повідомимо додатково. Вам точно буде зручно та комфортно.
Окрім знань та емоцій з нас чай, кава та смачне печиво!
#Вчусь_рятувати_життя
