Допомагаємо рятувати життя

Допомагаємо рятувати життя

У рамках проекту «Допомагаємо рятувати життя» (який існує з 2014 року) на постійній основі надається передача гуманітарної медичної допомоги (рюкзаків для бойових медиків, сумок-рюкзаків для машин медичної допомоги, медичних аптечок, засобів надання першої медичної допомоги, транспортних засобів (машин) для медичної евакуації, ліків, хірургічних інструментів, перев’язувальних матеріалів, для цивільних лікарень та військових шпиталів).
Ще з квітня 2014 року ми почали передавати засоби порятунку поранених, які використовуються у країнах НАТО військовим підрозділам.

Перша аптечка, яку ми укомплектували для військових, була зшита за лекалом аптечки американських Морських котиків у червні 2014го і була створена інструкція до неї.

За ці роки ми передали тисячі аптечок, сотні рюкзаків та тисячі засобів надання допомоги. Співпрацювали з великою кількістю організацій з різних країн та змогли забезпечити велику кількість підрозділів ЗСУ.

Світ стає безпечним, коли навколо тебе є більшість людей, які знають як діяти в кризових умовах, можуть надати допомогу постраждалим і пораненим і цим – можуть врятувати життя!

У рамках проекту «Навчаюся рятувати життя» проводиться підготовка цивільних та війскових медиків для надання медичної допомоги на догоспітальному етапі постраждалому у результаті бойових дій.

Починаючи з літа 2014 року це десятки тисяч навчених військових та цивільних, це тисячі тренінгів. Тільки за три хвилі мобілізації в 2015 році, ми провели навчання близько 65 000 мобілізованим і продовжуємо всі ці роки системно навчати військових тактичній медицині, а також цивільних людей з надання первинної медичної допомоги. З 24 лютого 2022 року ми проводимо тренінги для військових, цивільних та медиків. 

Наші курси та програми для цивільних громадян
• Надання допомоги при невідкладних станах
• Надання допомоги при травмі
• Надання допомоги при критичній кровотечі
• Особливості надання допомоги та поведінки в умовах надзвичайного стану та збройній агресії.

Наші курси та програми для військових та військових медиків
• Курс тактичної медицини згідно Протоколу ТССС – AC– рівень само та взаємо допомоги
• Курс тактичної медицина згідно Протоколу ТССС-МР для медичного персоналу підроздідів
• Курс тактичної медицини « Сombat Medac»
• Курс підготовки інструкторів

Навчаюся рятувати життя

Допомога Армії

У рамках проекту «Допомога Армії» з весни 2014 року ми надаємо допомогу та підтримку підрозділам Сил безпеки та оборони України: обмундирування, форма, засоби зв’язку, прилади нічного бачення, безпілотні літальні апарати, приціли, камел беки, розвантаження, засоби маскування, каски, бронежилети та багато іншого, що підвищує обороноздатність Армії та рятує життя солдатів. Разом з нашими друзями та партнерами з перших днів війни ми об`єднались, закуповуємо та передаємо квадрокоптери до підрозділів Збройних Сил України і інших військових формувань. БПЛА в умовах сучасної війни, це можливість бачити з неба ворога, діяти на упередження, це очі з неба і допомага підрозділам зберегти життя військових.

У рамках проекту «Допомога постраждалим від окупації» наше представництво у Запорізькій області відкрило пункт допомоги сім’ям, які вийшли із окупованих територій.

Допомога надана 5537 сім’ї, передано 32 палети гуманітарних вантажів. Одним із основних напрямків нашої діяльності є допомога постраждалим з окупованих територій та вимушеним переселенцям.

Нами розгорнутий пункт допомоги, який у режимі роботи 24/7 зустрічає, допомагає, одягає, годує людей, які постраждали від війни, проводить первинну психологічну реабілітацію.

Ми також робимо неможливе, передаючи ліки та засоби для надання медичної допомоги для хворих на окупованих теріторіях.

Допомога постраждалим від окупації