Нещодавно ми відправляли рюкзаки…
Кожного дня гинуть хлопці, яких ми знаємо. Ми намагаємося їм допомогти вчасно. Але вони гинуть, родини залишаються без батьків, а дружини без чоловіків…
Нещодавно ми відправляли рюкзаки, спілкувалися про можливий тренінг для військових, відправили ще 10 аптечок, які нажаль хлопці так і не встигли отримати.. Вони надіслали нам гарні усміхнені фото, щоб ми відзвітували перед донорами з естонськими рюкзаками, які ми власноруч укомплектували…. А на наступний день після отримання їх всіх не стало..
Це шалений біль…і всі в цій країні мають відчути цей біль, бо тільки завдяки цим хлопцям ми живемо на умовно мирній території, не під окупацією, маємо змогу прокидатися у теплому ліжку, зустрічатися з рідними і друзями. Тільки завдяки їм!
Ми б хотіли щоб всі чоловіки та жінки, хлопці і дівчата, які зараз змушені перебувати в зоні бойових дій виборюючи для нас з вами мирне життя, знали, що в них є надійний тил та підтримка. Кожен з нас має завжди пам’ятати про надвисоку ціну, якою нам здобувається мирне небо, про відвагу наших Героїв, які щоденно від 2014 року роблять усе заради існування України та наших майбутніх поколінь.
Допомагайте гривнею, долучайтесь до зборів необхідних їм речей та техніки. Маєте змогу допомогти фізично – волонтерте, адже сьогодні жодні руки зайвими не будуть.
Слава і вічна пам’ять Героям України. Низький уклін, величезна подяка кожному нашому захиснику, який віддав своє життя за незалежність України.
