Ambulance з Японії від Краян Українці в Японії “Краяни” вже в Києві
Ambulance з Японії від Краян Українці в Японії “Краяни” вже в Києві!
Вони подолали величезний шлях в морських милях, щоб дістатися з порту Йокогама до порту Зебрюгге ( тільки по суші навпростець 9467км) та проїхали трошки з пригодами до Києва 2200 км – кожна😘.
По дорозі у хлопців була пригода, вистрілило одне нове колесо, в яке переобули Nissan наші друзі в Японії.
Але, коли ти робиш гарну справу і трапляється неприємна ситуація, вищі сили відправляють проїхати повз тебе машину з фахівцями, ключами, які зупиняться і вмілими руками допоможуть розрулити ситуацію. 😊
Друзі в Польщі, подарували додатковий комплект гуми, це cool❤️.
Кордон пройшли майже без проблем.
Машинки в Києві. Красуні.
Зараз наша задача дообладнати машинки – докупити в одну ноші, монітори пацієнтів, дефи знайти, медичні рятівничу ништяки й доставити до підрозділу, який їх чекає!
Сьогодні проводили технічний огляд Nissan на дружній технічній станції – шукали причину – чому стрельнуло колесо та й аналіз технічного стану. Фахівці станції поставили достойну оцінку – все гуд, ні краплинки масла, люфту, стуку.
Коли ми з Kovalova Natalya, розпочали розмову про машинки для України з Японії, це здавалось нам складно та нереально.
Це залучення великого кола людей, часу, організаційних речей.
Це про відповідальність та довіру.
І це дуже цінно! 🇺🇦🇯🇵
Обіймаємо всіх всіх, хто в Японії зробив реальним отримання машинок – це велике коло людей. 😘
💙💛
Першу машинку з Японії Тойоту – ми отримали торік, повз порт у Греції. Це було жорстко для всіх процедур, по часу та бюджету витрат.
Але японська Тойота гарно служить у підрозділі, брала участь у контрнаступі на Херсонщині та здійснювала евакуацію з під Бахмутом. 💪🇺🇦🇯🇵
Маючи вже складний досвід в Греції, до отримання цих машин, ми підійшли маючи перший досвід – попросили про допомогу друзів, які допомогли з фінансуванням витрат; знайшли партнерів в Нідерландах, які допомогли з розмитненням та отриманням автомобілів.
Коли вся місія буде завершена, ми будемо публічно дякувати великому колу наших друзів та партнерів за підтримку, довіру, допомогу та спільні дії заради збереження життя та Перемоги України!
Дякую всім, хто дихає з нами одним повітрям – повітрям Перемоги України!
Далі буде…
Підтримати нас – наш рахунок ⬇️