Відкриття Шелтеру для постраждалих від окупації у місті Запоріжжя
Ми наближаємося до відкриття Шелтеру для постраждалих від окупації у місті Запоріжжя!
Ми подужали величезний обсяг паперових та дозвільних задач. Заключили потужний кейс договорів на обслуговування та поліпшення. Кожного дня перетворюємо, поліпшуємо та обладнуємо приміщення, щоб за декілька тижнів, вони стали тимчасовою домівкою для людей, яких війна та окупація позбавила власних.
Кожного дня, наша Команда Патріоту у Запоріжжі під Керівництвом Інни Лукʼяновоі Алексей ЛукьяновІнни Лукʼяновоі разом з Анна Майборода, докладають максимально зусиль, щоб закупити все необхідне, закінчити ремонтні роботи з поліпшення та обладнати всім необхідним надане нам приміщення для комфортного житла людей, які вирвалися та виїхали з окупації й з під обстрілів. Люди вже чекають відкриття.
Проект реалізовується за підтримки наших друзів та надійного партнера Українці в Японії “Краяни”. Вдячні, що ми разом. Ви підтримали нашу ідею створення та поряд кожного дня на відстані тисяч кілометрів!
🇺🇦🇯🇵
Ми розпочинаємо ділитися з Вами новинами Шелтеру «Патріот», досвідом та історіями, яких набули за ці місяці та буде велика кількість дописів «було/стало». 😊
Обовʼязково запросимо всіх на відкриття.
Почитати про проект можна на сторіночці нашо сайту за посиланням. Підтримати – на сторінці сайту є рахунок Патріоту- Запоріжжя.